Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pozývame Vás na MSV Nitra 2017

Dátum: 15.03.2017
Autor: EWORKS.sk

Radi by sme Vás pozvali na návštevu našej expozície na MSV Nitra, ktorý sa uskutoční v dňoch 23. - 26.5.2017.

Nájdete nás v pavilóne F, stánok 55V prípade záujmu o voľnú vstupenku nás kontaktujte na emailovej adrese crdat@crdat.sk.

WENZEL LH87 NG2

V priestoroch nášho stánku si môžete pozrieť trojsúradnicový merací stroj WENZEL LH87 novej generácie, ktorý sa vyznačuje vysokou presnosťou a rýchlosťou merania. Konštrukcia so vzduchovými ložiskami a granitovými konštrukciou vo všetkých osiach zaručuje vynikajúcu dlhodobú stabilitu pri meraní.

PHOENIX

Optický 3D snímač PHOENIX zaznamená v jednom pracovnom kroku rýchlo a bezdotykovo pravidelnú geometriu ako aj plochy z rôznych druhov materiálu. Môže byť použitý vo výmenníkoch spolu s dotykovými senzormi, čo zaručuje širokú škálu využitia meracieho prístroja. Senzor je kompletne integrovaný do softvéru od firmy Wenzel a vďaka svojej malej hmotnosti ho môžete použiť s otočným hlavami PH10M a PHS-1 od firmy Renishaw.

Metrosoft QUARTIS R16

Zoznámte sa s novým meracím softvérom Metrosoft QUARTIS, ktorý sa vyznačuje moderným a prehľadným používateľským rozhraním. Vytváranie programov nebolo nikdy predtým tak jednoduché a intuitívne. Vytvorte si svoj vlastný štýl zobrazenia a prezentácie výsledkov.